איך בוחרים מפקח בניה?

אחד הדברים החשובים בתהליך בניה /שיפוץ הוא להיות מלווים על ידי מפקח בניה/ מנהל פרויקטים.

הנה כמה דרכים לזהות מפקח בניה איכותי :


מפקח בניה איכותי יהיה אחד שיודע לקרוא תוכניות עבודה לביצוע ולהבינם כבר משלב השרטוט, עו הרבה לפני שהבית מוכן, ישנם המון מנהלי פרויקטים בבניה שהם גם אדריכלים / מעצבים וזה יכול להקל מאוד על הביצוע , אם על הדרך אותו מפקח/ת גם שרטטו וגם בודקים את הביצוע בפיקוח עליון בשטח.


למפקח בניה טוב רצוי שיהיה ניצוץ בעניים בכל הקשור לבניה ואין ספק שאם יש לו אהבה עזה למקצוע הוא יעשה הכל על מנת להתמקצע בתחום בכל דרך אפשרית .


מפקח בניה טוב יכול לתרום רבות מניסיונו ויכול להסביר לכם כבונים/ משפצים את כל שלבי הבניה מא'- ת ולעזור לכם להכין תקציב לבניה.


מפקח בניה בעל ניסיון יוכל לזהות גם חוסרים בכתבי כמויות ויכול לעזור לכם להשלים חוסרים אלו מה שיחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בתהליך עצמו.


והכי חשוב מפקח בניה / מנהל פרויקטים הוא העניים שלכם בשטח! ועל כן רצוי שיצלם לכם כל שלב בבניה מכלונסאות ועד רגע לפני קבלת מפתח, דבר שיכול לסייע רבות במידה ולא מוצאים שקע חשמל ואו אם רוצים לדעת מהו תוואי הצנרת בבית .


מפקח בניה/ מנהל פרויקטים מוסמך מן הסתם ראה עשרות בתים במהלך עבודתו ולכן יכול להבדיל בין עבודה תיקני בשלבי איטום או טיח לבין עבודה שאיננה תקנית.


רגע לפני חתימה עלם מנהל פרויקט/ מפקח בניה רצוי לקבל המלצות מבעלי בתים שבנו יחד איתו ולבדוק את זמינותו בשטח ואם ניסיונו על מנת להבטיח שמי שישמש כעינים שלכם בשטח יאהב בראש ובראשונה את מה שהוא עושה ויעזור לכם למקסם את עבודת הקבלנים בפרויקט.


1 view

©2019 by WWW.Bonim4us.co.il. Proudly created with Wix.com