?איך מעצבים משרד / איך מעצבים משרדים

משרד מעוצב הוא חלומו של כל בעל עסק, מכיון שזה מייצר תחושת רצינות ללקוחות , תחושה טובה לבעל העסק ובעיקר לעובדים - לעבוד בסביבה מעוצבת זו ללא ספק פריבילגיה והרגשה שבעל הבית חשב עליך כעובד ביג טיים.


אז: רגע לפני שמעצבים משרדים זה הזמן בדיוק לדעת מה עושים (מה מעצבים?) האם זה עיצוב כללי מאפס, או עיצוב חלקי, האם מדובר בקומה שלמה או בחצי קומה, האם העיצוב מכיל בתוכו גם מרכיבים של חללים ציבוריים, או בעצם איך אני מתעל את העיצוב לטובת העסק כולו.


זה בדיוק הזמן של הבעלים לשאול את עצמו את השאלות האלו:

"איך אני יוצר מצב שבו אחזיר את ההשקעה הכללית של השיפוץ והעיצוב וזה ממנף לי את העסק"?


"לשם כך צריך לחשוב מה יהיה הכי טוב בשביל העובדים שלי ! כן העבודים שלי הם הכוח וההון האנושי הכי טוב שהעסק יכול לקבל ולכן ..מומלץ להתחשב בסביבת עבודה נוחה , נעימה מה שידרבן את העובדים שלי לתת את כל הלב והנשמה (בדיוק כפי שאני בעל העסק מעניק להם ולי את המחשבה והמימון לשבת במקום נוח ונעים לעבודה", (מה שאגב הוכח מדעית).


ראשית במקרים כאלו רצוי לחשוב על מטבחון, או חדר אוכל ראוי למספר העובדים שנמצא בעסק, כולל תכנון מעמיק של פינת קפה, תכנון מטבח מפורט , פינת ישיבה ואבזור מלא של החלל.


הדבר החשוב יותר הוא להבין האם אני כבעל עסק רוצה חדר ישיבות או לא וכמה חדרים אני רוצה שיהיה למנהלים, סגנים, פקידות ואיך תראה הקבלה והכניסה לעסק והאם תהיה גם פינת ישיבה / חלל ישיבה ציבורי לעובדים (בדרך כלל במשרדי הייטק קיימים חללים כאלו המכילים : חדר סנוקר, חדר משחקי מחשב, טניס שולחן ועוד).


כבעלים עליי לשים דגש מתן לפינת ישיבה / המתנה ללקוחות נכנסים/ מחסן במידת הצורך .


וכמובן לחדר מחשבים / שרתים וחדר חשמל ותקשורת שיכול להכיל את זרם האינפורמציה התקשורתית שמחייב בעסק מהסוג הזה.


האם אני צריך מרכזיית טלפונים , כמה עמדות מחשבים יהיו בעסק, איפה ממוקם הפקס וכמה פקסים יהיו?


וכמובן איך אפשר שלא לחשוב על החדר החשוב ביותר , שירותים /מלתחות ותאי הלבשה במידת הצורך .


משהכנו את רשימת המכולת , זו בדיוק הזמן לשבת עם אדריכל/ מעצב שיתכנן בעבורנו את משרד חלומותינו.0 views

©2019 by WWW.Bonim4us.co.il. Proudly created with Wix.com