איך נבחר קבלן שיפוצים טוב ?

Updated: Oct 9, 2019

איך נבחר קבלן שיפוצים טוב?

קבלן שיפוצים טוב הוא הערובה שתקבע אם השיפוץ יצליח או לא ועל כן מומלץ לדעת כמה דברים לפני שבוחרים קבלן שיפוצים ועל מנת להצליח בפרויקט כולו.

רצוי לבדוק האם הקבלן שיפוצים שבחרנו הוא קבלן רשום (ניתן לבדוק זאת בהתאחדות קבלני השיפוצים), במידה והקבלן הוא אכן קבלן רשום תוכלו לנשום לרווחה (קצת) היות והוא מוכר בהתאחדות קבלני השיפוצים בישראל.

קבלן שמוכר בהתאחדות מן הסתם יצטרך לתת דין וחשבון (להתאחדות)במידה ומשהו לא תקין בהתנהלותו/בעבודתו, או במקרה ומישהו מגיש תלונה כלפיו.

התאחדות קבלני השיפוצים הוקמה על מנת לתת מענה ראוי ללקוחות ולקבלני שיפוצים המחפשים לעשות את עבודתם נאמנה ,להתפרנס בכבוד, ובעיקר להוציא את כל "החאפרים" מחוץ לתחום.

קבלן שיפוצים החבר בהתאחדות קבלני השיפוצים הוא בדר"כ בחור שמחפש לבנות את שמו הטוב ולא מפחד לתת דין וחשבון להתאחדות במקרה ויידרש.

במידה ובחרתם לקחת קבלן שהוא לא חבר בהתאחדות קבלני השיפוצים רצוי לבדוק לפני העבודה כמה פרטים שיוכלו להקל עליכם.

לכו לראות עבודות בשטח! המלצה לא מספיקה, דברו עם בעלי הבית ושאלו כמה שיותר שאלות, איך התנהל השיפוץ? מה יש להם לומר על קבלן? האם הוא עומד בלוח זמנים? ועוד...

קחו בחשבון לראות לפחות שלוש עבודות שעשה קבלן השיפוצים בעבר, בין אם הוא חבר בהתאחדות ובין אם לא! ודאגו לראות אותו עובד כרגע!בזמן אמת במידה ויש לו עבודה!

הבטיחו את כספכם! וודאו שבשום אופן אתם לא נותנים לקבלן את כל הכסף מראש!, עבדו לפי שלבים, סיום שלב א' ותשלום, סיום שלב ב' ותשלום נוסף וכן הלאה.

וודאו שקבלן עובד עפ"י לוח זמנים מדויק ככל שניתן, וודאו שאתם יודעים מתי מתחיל השיפוץ ומתי הוא אמור להסתיים!

קבלו מקבלן קצת טיפים לפני ביצוע העבודה הוא בוודאי ישמח לתת לכם מניסיונו הרב!

בקשו לקבל תוכנית מפורטת מקבלן של כל מה שעומד להתבצע +הסבר לכל שלב לפני שהתחלתם! וודאו שאתם מבינים מה עומד להתבצע! ,דרשו לדעת זמנים לכל שלב, כך תוכלו להכין לעצמכם לוח זמנים לשיפוץ .

בדקו עם קבלן אלו תוספות יכולות להיות בהמשך השיפוץ, על הנייר זה תמיד עולה פחות! בשטח , כל מה שלא לקחתם בחשבון יעלה והמון...

חתמו על הסכם עבודה מסודר עם קבלן , (באינטרנט ניתן להוריד אין ספור הצעות לחוזה עבודה עם קבלני שיפוצים), בדקו האם קיימת האופציה לקבל את עזרת התאחדות הקבלנים לשם כך.

הכניסו סעיף עם שעות עבודתו של קבלן ,בקשו ממנו שעות עבודה מסודרות מהבוקר בשעה____ ועד הערב בשעה____ , הכניסו סעיף ובו תקבעו מה קורה ביום עבודה שהקבלן ל מופיע.

הכינו תקציב לשיפוץ,לא יודעים איך? קבלו טיפים מקבלן ,זיכרו! קבלן טוב ישמח לתת לכם את כל הטיפים שבעולם אם רק תבקשו! , קחו 3 הצעות מחיר מכל בעל מקצוע שיכנס אליכם הביתה והיצמדו לתקציב , בידקו את עצמכם בכל שלב וודאו שאתם עומדים בזמן ובתקציב.

השתתפו בפורומים, התייעצו עם מומחים,קבלו המלצות, ראו עבודות, וודאו שאתם נכנסים למשהו שבדקתם לפני על מנת למזער טעויות, הכינו שיעורי בית , רק כך תוכלו למצוא קבלן שיפוצים טוב.

מצאתם קבלן שיפוצים טוב! הרווחתם שימרו עליו!

שיפוץ קל ונעים!


3 views

©2019 by WWW.Bonim4us.co.il. Proudly created with Wix.com