?מהם כלים סניטרים עודפים ואיפה משיגים אותם

Updated: Oct 9, 2019

מהם כלים סניטרים עודפים ואיפה משיגים אותם?


המונח כלים סניטרים אוגר בתוכו מספר גדול של נושאים כמו: מקלחונים, אסלות, אמבטיות, ג'קוזי, אביזרים לאמבטיה,כיורים, ארונות אמבטיה, בידה ועוד...


ישנם לא מעט מקרים בהם יבואן החליט להביא לארץ כמות גדולה כלים סניטרים כגון: אסלות/כיורים או כל מוצר אחר ומשום מה נשאר עם מלאי גדול שלא נמכר בכמות מספקת.


במקרים כאלו יעדיף היבואן למכור את הכלים הסניטרים הללו לחנויות נוספות על מנת שלא להישאר תקוע עם מלאי גדול, או לצאת במבצע עבור אותו מוצר שהוא רוצה לקדם.


עולם הריצופים והכלים הסניטרים משתנה מיום ליום, ובעקבות זאת משתנות גם התצוגות באולמות התצוגה, וזאת על מנת להראות לך הלקוח את כל החידושים הקיימים בענף.

.

כלים סניטרים בעודפים יכול להיות גם מוצר שנמכר מתצוגה בשל העובדה שהתצוגה משתנה ,כאן המקום לציין שהמוצר מתצוגה לא עבר כל שימוש, ולרוב לא נמצא בו כל פגם.


היתרון בקנייה של כלים סניטרים מעודפים או מתצוגה הוא במחיר המוצר, ואין מדובר במוצר סוג ב' או ג', במקרים אלו.


בלבד כלים סניטרים בעודפים או תצוגה , יכול להיות שתתקל במוצר שנמצא במבצע, או מוצר שאותו ייבואן ספציפית מעוניין לקדם את מכירתו, כגון מוצר חדש, ייבוא חדש .


כאן המקום לציין שישנם יבואנים שיבחרו לייבא מוצר מתחום הכלים הסניטרים, ונשתמש בדוגמא של ניאגרה סמויה או ברזים על מנת להגדיל את המבחר בחנות שלו.


יבואן כזה הופך להיות הספק הראשי לאותו מוצר במדינה ומתחיל לשווק אותו לחנויות נוספות.


במקרים כאלו המחיר עבור אותה ניאגרה סמויה/ ברז יכול להיות זול משמעותית מניאגרות או ברזים אחרים המשווקים היום בארץ על מנת שאותו ייבואן יכניס את המוצר לשוק הישראלי.

ומי מרוויח ממוצר שכזה? אתה הלקוח.


לכן במידה ואתם נתקלים בכלים סניטרים מעודפים ,ממוצר שנמכר מתצוגה, או מוצר חדש, בידקו אותו לפני שאתם שוללים, בדרך כלל יבואן ראשי רציני לא יביא סתם מוצר אלא אם הוא יודע בוודאות שאיכותו, אורך החיים שלו ועיצובו ידברו אליך כלקוח.


לרשימת כלים סניטרים בעודפים שניתן השיג בישראל אנא השאר פרטים בכרטייסת צור קשר ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם


מאמר מאת:

קרן אור

המרכז לחיסכון בבניה ושיפוצים

www.bonim4us.co.il


12 views

©2019 by WWW.Bonim4us.co.il. Proudly created with Wix.com