שיפוץ דירה עלויות

שיפוץ דירה עלויות


רגע לפני שיפוץ דירה בין אם הוא שיפוץ קטן או גדול , הכנו בשבילכם רשימת דברים חיוניים לבדיקה.

שיפוץ מוצלח ידוע כשיפוץ שחשבו על כל הדברים בו והוא בעיקר מצליח בשל העובדה שהכינו לו תקציב בניה.


אז על מנת שתוכלו לחשבת עליות שיפוץ יש לקחת לא מעט גורמים בחשבון , כמו קונסטרוקטור שיאשר הריסת קירות או יועצים נוספים בתשלום (כגון מהנדס אינסטלציה במקרה הצורך).


כמובן שלא נשכח להכניס פנימה גם את עבודת המעצב/ אדריכל ואת עלותו של הקבלן , אבל הרבה לפני זה יש לקחת בחשבון לא מעט פרטים.


במידה ויש יציקות (רצפה /תוספת בניה לשיפוץ) יש לקחת בחשבון גם בדיקות מעבדה : כגון איזוטופ לבדיקת בטונים.


במידה ואין יציקות אפשר לכלול בפנים את הדברים הבאים: פירוק במידה ואנחנו מחליטים לפרק או להזמין קבלן פירוקים בנפרד, עבודות חשמל ואינטסלציה.


עבודות גבס ומיזוג אוויר, כולל הכנות צנרת שתשב בקירות למיזוג אוויר, וכן רכישות מזגנים ותריסים דקורטיביים למיזוג אוויר.


אל לנו לשכוח קרמיקה וכלים סניטרים וכן אביזרי אמבטיה, מטבח, שיש דלתות פנים ודלתות חוץ , ובמקרה הזה האם צריך לצקת משקוף לדלת כניסה או רק להחליפה.


גם את נושא האלומיניום חייב לבדוק לפני השיפוץ על מנת לדעת האם אנחנו מחליפים אלומיניום ? האם ספי החלונות תקינים? האם צריך לפרק ספי חלונות ולאטום אותם ? אם כן יש לקחת בחשבון גם עבודת איטום , שלא לדבר על איטום חדרים רטובים שהוא חובה!


האם יש גג שצריך לאטום? מה קורה עם ריהוט? האם נכניס ריהוט לבית החדש ? אם כן איזה ריהוט? האם יכנסו גם טפטים, וילונות ,פרקטים? במידה וכן יש לקחת גם אותם בחשבון .


כמובן שלפני סיום או כשמסתיים השיפוץ יש לקחת בחשבון ניקיון לאחר שיפוץ בדירה ואם אנחנו אלו שעוברים לדירה יש לקחת בחשבון גם הובלה , מזוזות וכו...


הסתבכתם עם עליות השיפוץ? תנו לנו לעזור ! בכך תהיו בטוחים שתקבלו תקציב שיפוץ מפורט וללא חורים , מה שימנע כאבי לב וכאבי ראש במהלך השיפוץ.0 views

©2019 by WWW.Bonim4us.co.il. Proudly created with Wix.com