?איך מוזילים עלויות בניה

Updated: May 13, 2019

.איך להוזיל עלויות בניה/שיפוץ


איך מוזילים עלויות בניה/שיפוץ זו שאלה שמטרידה לא מעט משפחות שמתכוונות לבנות או משפחות שמתכננות שיפוץ. הפחד העיקרי הוא מפני שלרוב אותם משפחות מתמודדות עם נושא שרחוק מלהיות נושא שהם מבינים בו ולכן צץ הפחד שלפני...

ראשית יש להכין קצת שיעורי בית על מנת להבין מה הולך להיות בבניה/שיפוץ , אם אתם מתכננים לבנות מומלץ מאוד לבקר בהרחבה / יישוב קהילתי שבו בונים או לבקר בשיפוץ שמתקיים בימים אלו ושמעתם עליו. במקרה זה תוכלו לשאול את כל השאלות על מנת להכין את עצמיכם, לראות בעלי מקצוע ואת עבודתם , לקבל המלצות מבונים ומשפצים שעוברים את התהליך כרגע ובעיקר לעשות סדר בבלגאן.


כעת נתמקד בשלב החשוב באמת: הוזלת עליות בניה/שיפוץ. אחרי שביקרתם וחוויתם קצת בניה/שיפוץ מומלץ להכין תקציב בניה/ תקציב לשיפוץ, עצם העובדה שאתם יודעים בוודאות שלא תחרגו מן התקציב הקיים (על ידי זה שתכניסו את כל הסעיפים כולל פוליש וניקיון, מזוזות, וריהוט) עשוי להרגיע מעט את הפחד.

תקציב בניה/ תקציב שיפוץ עושה סדר בדברים ונמצא בטבלה מסודרת ממש מול עיניכם. חיפוש עודפי קרמיקה, כלים סניטרים עודפים, פריטים שיוצאים למכירה מתצוגה או סטוקים בענף הבניה בהחלט יכולים לעזור להוזיל עלויות (רשימת חנויות בהן ניתן למצוא עודפי קרמיקה, סטוקים, וכלים סניטרים עודפים בכל הארץ ניתנת חינם במרכז לחיסכון בבניה ושיפוצים).

דלתות עודפים...(כן יש דבר כזה), דלת בעודפים היא בדרך כלל דלת שייצר מפעל דלתות בארץ, רצוי לציין שזו דלת חדשה שלא נעשה בה שימוש, עקב טעות במידה/בצבע לא התקינו אותה והיא נמכרת בחצי מחיר. דבר נוסף שמועיל במקרים בהם רוצים להוזיל עלויות בניה/שיפוץ הוא פיצול הזמנות : פיצול הזמנה נעשה במקום בו ההצעה נראית גבוהה וצריך לפצל אותה כדוגמת מזגנים: נצא מנקודת הנחה שהצעת המחיר שקיבלתם בתחום מיזוג האוויר יקרה.

במקרה זה יש לקחת בחשבון שמיזוג אוויר מתחלק ל4 נושאים עיקריים: נושא ראשון הכנות צנרת שנעשות בסוף השלד או לחילופין כשחוצבים בקיר בעת שיפוץ, השלב השני הוא קניית מזגנים בנפרד. השלב השלישי התקנות בנפרד ובמידת הצורך אביזרים/תריסי דקור או סלוט בנפרד, זו הדרך היחידה לדעת בדיוק כמה עולה כל דבר ומניסיון פיצול הזמנות חוסך לא מעט כסף.

דרך נוספת להוזיל עלויות בניה היא יבואנים/מחסנים ראשיים כדוגמת המזגנים : מחסן המספק אביזרי מיזוג אוויר שבו אתה כבונה/משפץ יכול לקנות את האביזרים יסייע מאוד להוזיל עלויות .

הדבר היחיד שצריך לדעת הוא מתי מומלץ לפצל עסקה, טיפ חשוב מאוד : ככל שתפצלו יותר קניות תחסכו יותר כסף!

נתקלתם בבעיה/לא יודעים מתי לפצל עסקה מחפשים מחסן ראשי /יבואן מרכזי /עזרה בהכנת תקציב בניה או קבוצות רכישה לבונים ומשפצים: המרכז לחיסכון בבניה ושיפוצים הוקם במיוחד לשם כך, הכנס לאתר המרכז וקבל תשובות לשאלות שלך כבר היום.
25 views

©2019 by WWW.Bonim4us.co.il. Proudly created with Wix.com